Kim Jesteśmy, czyli kto za tym stoi?;)

 

Samuela 

Project Manager

Największą przygodą jaką możesz w życiu doświadczyć, jest życie w zgodzie ze swoimi marzeniami. – Oprah Winfrey.

Kieruje mną w każdym codziennym działaniu, jest motywatorem do realizacji rzeczy z założenia niemożliwych.

Daję kopa, w chwilach zawahania, strachu. Tak, to marzenia, cele, poznanie siebie są cenionymi przeze mnie wartościami. Jestem przekonana, że człowiek spójny, pokonujący własne ograniczenia jest w stanie dać innym to co najlepsze!

Moją pasją jest tworzenie nawyków, które wspierają mnie w dążeniu do życiowego celu, cenię sobie kontakt z naturą, dlatego w przyszłości planuje być posiadaczką małego domu w środku lasu bądź przy nadmorskim kurorcie.

Cenię sobie ludzi twardo stąpających po ziemi – z uśmiechem na twarzy! 🙂 I takimi się otaczam. Jedną z takich osób, szczególną dla mnie jest mój partner – Kamil.

Nieodłącznym elementem mojej codzienności są…. podróże – Ba! Kto nie lubi podróżować!? Szczególnie z applebagiem! 🙂

 

 

Ola 

Social Media IG Manager

Cześć! Nazywam się Ola i w Applebag jestem odpowiedzialna za tworzenie zdjęć, filmów oraz cały Instagram. Prywatnie nie wyobrażam sobie życia bez uprawiania sportu: wspinanie, trekkingi po górach, bieganie oraz fitness to moje żywioły.

Bardzo dużo pracuję nad szlifowaniem swoich umiejętności, a gdy na coś się uprę, zawzięcie to realizuję. Mam głowę pełną pomysłów, chociaż różnie to bywa z ich wykonaniem 🙂 otaczam się głównie pozytywnymi ludźmi i sama staram się być taką osobą.

Moim największym skarbem jest dwu i pół letnia córka, która wiele mi w życiu uświadomiła. Moją pasją są podróże, mam jeszcze wiele miejsc do zobaczenia i wiele ludzi do poznania. Prowadzę również blog, w którym motywuję do podejmowania zdrowych wyborów i walczenia  o swoje marzenia: WhatAboutBeingHappy.com. Zapraszam!

 

Ryszard 

Kreator technologicznych rozwiązań 😉

Z wykształcenia filozof. Pasjonat przyrody, historii, nauki i piękna. Mówi o sobie, że jego pasją jest wiązanie sznurków. Dość szczególnych, bo zajmuje się logistyką informacji. Jest to dziedzina, która zajmuje się komunikacją, pomiędzy organizmami, czyli zarówno ludźmi, jak i organizacjami, czyli firmami czy grupami ludzi, a w dobie Internetu także maszynami.

Natura to dla niego zarówno piękny, jak i fascynujący organizm, komunikujący się ze sobą na niezliczoną ilość sposobów. Stąd jego zainteresowanie technologiami, które zmierzają do pełniejszego wpisania ludzkiej kultury w system życia na Ziemi.
Jest wiceprezesem bielskiego klubu Toastmasters International, organizacji używającej idei crowdlearningu do nauczania przemawiania i umiejętności zarządzania. Fascynuje go idea komunikacji bezprzemocowej, którą uważa za jądro nowoczesnego społeczeństwa.

Motto: Bierz odpowiedzialność i nie oczekuj doskonałości lecz postępu.

Ten TEAM nadał życie w sieci realnemu produktowi, na którego pomysł wpadł Prezes-Kreator:) – Wojciech, a to co dzieje się dzisiaj to moja sprawka 😉 O początkach i pomyśle na produkt możecie przeczytać tutaj

Zapraszam !;)

Magda