applebag z outdoorzy.pl

Święta się zbliżają i mamy dla Was wspólną akcję z outdoorzy.pl.

Worek Świętego Mikołaja może być jeszcze bardziej obszernym, bo udźwignie aż 30 kg!

Zróbcie zakupy na www.outdorzy.pl za minimum 300 zł, a pierwsze 100 osób dostanie czerwoną applebag jako worek Świętego Mikołaja całkiem gratis:) Później możecie ją użyć jak chcecie, na zakupy, na mokre ciuchy po treningu, na kask, rękawice, czy zabawki dziecięce 🙂  Środowisko naturalne będzie wdzięczne.

Sklep internetowy outdoorzy.pl wsparł naszą tegoroczną wyprawę na Kilimandżaro. I chyba się odrobinę zaprzyjaźniliśmy.Jesteśmy pod wrażeniem świetnej jakości produktów z ich oferty, sprawności realizacji zamówień, świetnej komunikacji. Mateusza zaciekawiła idea, która stoi za applebagami🙏😊 – stąd wspólna akcja przedświąteczna.

Na zdjęciu ze szczytu: zmęczenie niewyspanie, zimno, ogromne emocje, niedotlenienie i choroba wysokościowa, oraz… szczęście, zmaganie się z własnymi słabościami, małość naszej ludzkiej natury w obliczu NATURY i niezapomniane wrażenia ze szczytu. To była największa przygoda tego roku! Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogłam tam być :))

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *